15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як уникнути переїдання

як уникнути переїдання
0 Коментарі

Ми завжди запевняємо себе, що ми ведемо контроль за кількістю вживаної нами їжі. Ми більш ніж впевнені, що наш організм завжди здатний нам повідомити, коли йому вистачить, і ми зрозуміємо, скільки ми зараз з’їли.

Але, це зовсім навіть не так! Доктор Луїджі Граттон, віце-президент з Гербалайф, саме в медичних питаннях, дуже красиво сказав про це наступне, що різні непомітні причини зможуть змусити наш організм сісти більше ніж це належить.

уникнути переїдання

До цього відноситься навіть тарілка з більшого розміру, порції побільше, ніж зазвичай і це веде до переїдання. Провели експеримент, в якому було запропоновано всім учасникам взяти собі самим морозиво. Ті, у кого була тарілка і ложка побільше, відповідно і набрали собі порції на 57% більше, ніж ті у кого були тарілочки поменше.

Можна спокійно сказати, що ще задовго до того як ви зробите перший ковток, з’їсте стільки скільки вже визначено. А істина в тому, що їмо то кількість, що нам подають. Ми відчуваємо задоволення незалежно від того де ми знаходимося — в елітному ресторані з вишуканими порціями або купуємо величезну порцію фаст-фуду, головне щоб в тарілці нічого не залишалося. Виходячи з цього, виходить що все вирішує тарілка, а не шлунок. Саме контроль кількості їжі на тарілці і є тим самим першим контролем кількості, що потрапляє в шлунок.

Але, навколо нас існують і інші приклади, де спостерігаємо ту ж картину — переїдання. Навіть просто сам вид або запах їжі моментально викликає апетит.

Пропонуємо поради, як це уникнути:

 • Завжди використовуйте тарілочки поменше і стаканчики вужче — ви відповідно отримаєте ілюзію нормального кількості напою або їжі. Сама кухонне начиння розмірів поменше теж посприяє зменшенню розмірів порцій. І будь ласка, накладати не лопаткою, а ложкою!
 • Розмір контейнера теж збільшить розмір порції, коли ви його купуєте в магазині. Безумовно, що такі контейнера вигідніше купувати, адже вони дешевше, але врахуйте сто саме з таких порцій ви наберете на 20% корнфлекса більше ніж зі звичайних коробок.
 • Щоб нездорову їжу незручно було приймати, радимо не купувати готове печиво, а намагатися приготувати його самим. Адже готове, завжди легше просто розігріти, а готувати не завжди полювання випікати. Приберіть з робочого столу вазу з цукерками, а на це місце поставте фрукти.
 • Не треба надто змішувати. Адже якщо на вашій тарілці побільше разнообразий, то природно ви побільше і з’їсте — таким чином, ви підтримуєте високу активність смакових сосочків. Краще зробіть низькокалорійні фрукти і овочі, але більше двох страв не кладіть на тарілку.

Як уникнути переїдання: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   9 − 3 =