15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як вирішити сексуальні проблеми у чоловіків і жінок

сексуальні проблеми жінок та чоловіків
0 Коментарі

препарат від сексуальних проблем

За статистикою у 70% пар виникають проблеми в сексуальному житті, причому, з’являються вони після кількох років спільного життя. Звичайно, поки в стосунках є пристрасть, ви готові займатися сексом чи не кожен день, але з часом вона притупляється, бажання згасає і на тлі цього можуть з’явитися небажані проблеми інтимного характеру. Вирішити ситуацію намагаються багато, але не у всіх це виходить, саме тому значна кількість пар розпадаються. Однак ви повинні пам’ятати, що розставання часто не є виходом. Ви просто зміните статевого партнера, але проблеми залишаться і, можливо, тільки посиляться. Лікування сексуальних проблем — дуже відповідальна справа, яка вимагає неминучий похід до лікаря, однак, якщо ви ще не зробили цього, ви можете прочитати цю статтю і почерпнути з неї багато важливої інформації. Ми розповімо вам про те, які бувають сексуальні проблеми у чоловіків, і далі, як їх потрібно вирішувати. Не залишаться без уваги і сексуальні проблеми у жінок. З великою ймовірністю в нижчевикладеній інформації ви знайдете відповідь на хвилююче вас питання, і це позбавить вас від походу по лікарів.

Які сексуальні проблеми можуть бути у чоловіків?

сексуальні проблеми чоловіків

Прийнято вважати, що чоловік повинен бути таким собі героєм-коханцем, готовим до сексу в будь-яку хвилину. Цей культ активно тиражується на телебаченні, в кіно, в глянцевих виданнях, ось чому більшість жінок не розуміють, що насправді все не зовсім так. Звичайно, чоловіки люблять секс, хочуть його, фантазують про нього, але проблеми в сексуальному житті сильної половини людства все одно наздоганяють набагато частіше, ніж усім нам би того хотілося. Отже, якщо ви помітили, що у вас з’явилися якісь відхилення від норми, причому, це трапляється вже не вперше, слід розуміти, що на це є свої причини. Лікарі виділяють кілька груп передумов, які можуть спровокувати сексуальні розлади:

 • Органічні причини. До цієї групи належать захворювання сечостатевої системи, інфекції, що передаються статевим шляхом, гормональні порушення, вплив тютюну, алкоголю або наркотиків, а також сильних фармацевтичних препаратів.
 • Психогенні причини. До них відносяться сильні емоційні потрясіння, нервозність, хронічний стрес, втома, затяжна депресія, психологічна напруженість, які може дуже сильно позначитися на якості сексу і на чоловічому лібідо в цілому.
 • Сукупність декількох причин — одна з найбільш важких форм, де потрібне втручання спеціаліста.

Вам слід звернути увагу на те, що у чоловіків молодого і середнього віку частіше переважають сексуальні проблеми, викликані психогенними факторами, а у чоловіків старшого віку — органічними. Однак, яка б причина не була у вас, чоловічі статеві розлади умовно можна розділити на чотири великі групи:

 • Порушення ерекції. Коли пеніс чоловіка миттєво реагує на порушення і наповнюється кров’ю, можна з упевненістю сказати, що проблем з ерекцією немає, але, якщо ж порушення присутні, але статевий орган не відгукується на нього або відгукується, але дуже мляво, значить, у вас проблеми. Примітно, що проблеми у чоловіків з підвищенням ерекції можуть виникнути не тільки в літньому, а й у цілком молодому віці. Лікарі кажуть, що найчастіше причина відсутності ерекції є психогенна, значить, вам потрібно в першу чергу потурбуватися станом своєї нервової системи і психічного здоров’я;
 • Імпотенція. У чомусь перегукується з попередньою проблемою, однак, має більш широке формулювання. Якщо у чоловіка погана ерекція, але є бажання і потяг, говорити про імпотенцію поки рано. Якщо ж чоловік не має ні сил, ні бажання вести нормальне статеве життя і взагалі не може брати участі в статевому акті, значить, має місце бути прогресуюча імпотенція, яка вимагає негайного лікування. Проблеми у чоловіків з поліпшенням потенції — досить поширене явище, проте, чим швидше ви прийміть заходи, тим більше позитивним буде результат лікування;
 • Проблеми з порушенням. Це дуже серйозний розлад, від якого потрібно позбавлятися якомога швидше, адже якщо чоловік не відчуває збудження до своєї партнерки і до жінок взагалі, то ні про яку ерекцію і, статевий акт, відповідно мови бути не може. У переважній більшості випадків проблеми з порушенням у чоловіків носять психогенний характер і викликані дуже сильним, тривалим стресом, авралами на роботі і тривалими конфліктами. Щоб ці проблеми зникли, потрібно спочатку почати жити в гармонії з самим собою і привести в порядок роботу нервової системи;
 • Ослаблення потягу до протилежної статі. До основних проявів можна віднести уникнення статевих контактів, часте виникнення думок і образів, які блокують еротичні фантазії і переживання, свідоме придушення сексуального бажання. Якщо у чоловіка виникли проблеми з сексуальним потягом, то це не завжди означає, що він перестане відчувати збудження або сексуальне задоволення, але це значно позначиться на кількості його статевих контактів. Втрата потягу може з’явитися через переконаності в наявності будь-яких фізичних дефектів у чоловіка, занадто різкої критики з боку жінки, сильного захоплення кар’єрою, стресових ситуацій. Також бажання близькості з жінкою можуть перешкоджати гомосексуальні фантазії, часто навіть не усвідомлювані.

дієві препарати для сексу

Види жіночих сексуальних проблем

Жінки зважаючи на свою тонку душевну організацію та непостійний емоційний фону дуже часто страждають сексуальними розладами, але закривають на це очі, за принципом аби було добре партнеру. Якщо жінка буде йти за такою логікою, то на своє інтимне життя вона може сміливо ставити хрест, тому як яскраві оргазми і міцне сімейне життя їй можуть тільки снитися. Отже, давайте розглянемо найпоширеніші і часто виникаючі жіночі сексуальні розлади:

 • Втрата збудження. Корінь цієї причини в 8 з 10 випадків криється в сильних психологічних проблемах, емоційних потрясінь або існуючих нервових зривах. В результаті жінка не в змозі випробувати і утримати сексуальне збудження і зайняматися сексом. Простіше кажучи, їй не хочеться близькості, і вона з легкістю може обходитися без сексу тривалий час, причому, з великою ймовірністю, вона навіть не буде усвідомлювати, що це для неї велика проблема. Однак, слід мати на увазі, що проблема з порушенням у жінки може з’явитися не тільки в силу психологічних причин, але і фізіологічних: через те, що кров недостатньо наповнює статеві органи.
 • Відсутність оргазму. Проблеми з оргазмом у жінок є досить поширеним явищем, проте, є і хороші новини: лікарі довели, що термін аноргазмія як такої не може застосовуватися до жодної жінки. Простіше кажучи, кожна жінка здатна випробувати оргазм, важливо лише виявити і усунути причини, цих перешкоджень. Якщо присутня і правильна стимуляція з боку партнера, і збудження, значить, присутні якісь психологічні стримуючі фактори і жінка не може до кінця розслабитися. Також, можливо, що слід змінити позу і попросити партнера активніше стимулювати ерогенні зони
 • Розлад потяга. Виявляється у вигляді стійкої відрази до сексу, відсутності або нестачі сексуальних фантазій, припинення будь-яких спробів партнера зайнятися сексом. як і в двох попередніх випадках, корінь цієї проблеми слід шукати в психологічних або фізіологічних порушеннях. Можливо, мав місце бути вкрай невдалий сексуальний досвід в юності або фізичне насильство. Природно, якщо має місце бути даний розлад, то виникнуть проблеми з жіночим оргазмом, тому потрібно якнайшвидше розпочати працювати над його усуненням.

Ефективні методи лікування

Звичайно, ви просто зобов’язані відвідати лікаря, тим більше, якщо проблеми виникли не тільки у вас, але і у вашого сексуального партнера. Однак, на перших порах ви можете допомогти собі і без лікарського втручання, використовуючи такі секс-препарати для чоловіків і жінок:

 • Чоловічі і жіночі крем-гелі для сексу — універсальні препарати, які мають цілу низку переваг: збуджують, полегшують ковзання, продовжують секс і навіть сприяють відновленню потягу. Їх можна використовувати в якості лубрикантів кожен раз, коли ви збираєтеся зайнятися любов’ю, причому, чим частіше ви будете використовувати дані препарати, тим сильніше буде проявлятися їх накопичувальний ефект. Великий плюс таких засобів в тому, що вони не вимагають призначення лікаря і можуть купуватися без рецепта;
 • Натуральні краплі для сексу — випускаються як для чоловіків, так і для жінок. Ви можете вибрати для себе препарат як з разовою дією, так і з більш тривалим ефектом. Краплі ефективно підвищують потенцію у чоловіків, а такий же препарат для жінок підвищить їх градус збудження і бажання зайнятися сексом. краплі хороші тим, що можуть усунути відразу кілька розладів сексуальної сфери, так що їх з упевненістю можна назвати комплексним препаратом. Однак, перед покупкою вам все ж слід проконсультуватися з фахівцем;
 • Ефективні спреї для сексу — зручні у використанні препарати, які зазвичай використовують при недостатньому порушення. Спреї відмінно підвищують рівень гормонів і підсилюють приплив крові до статевих органів. Таким чином ви відчуєте сильне збудження, а ваш організм прийде в ту готовність, коли можна відразу зайнятися сексом. Спреї також виробляються для представників обох статей. Їх безсумнівний плюс в тому, що їх не потрібно приймати всередину і можна використовувати безпосередньо перед сексом;
 • Збуджуючі таблетки для сексу. Найчастіше вони виробляються для жінок, хоча останнім часом стали з’являтися препарати і для чоловіків. Жіночі збуджуючі таблетки для сексу зазвичай призначає лікар, і це цілком виправдано. Таблетки легко справляються з недоліком збудження і м’яко стимулюють весь організм. Завдяки їм жіночі оргазми стануть сильнішими. Таблетки можна приймати і чоловікам. Завдяки їм значно поліпшується ерекція.

відгуки лікарів про перуанську маку

Якщо у вас, у вашого партнера або у вас обох з’явилися проблеми сексуального характеру, терміново приступайте до їх усунення. На перших порах і в подальшому дуже важливе терпіння, підтримка один одного і упевненість в тому, що все налагодиться. Як би там не було, в медицині ще не було абсолютно безвихідних ситуацій, коли мова заходила про сексуальні розлади, так що на кожну проблему можна знайти своє рішення.


Як вирішити сексуальні проблеми у чоловіків і жінок: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   девятнадцать + 12 =