15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як зберегти відносини з хлопцем

як зберегти відносини з хлопцем
0 Коментарі

Для того, що б зберегти відносини з коханим хлопцем в першу чергу необхідно помінятися самої. Ось кілька порад, які допоможуть уникнути головних помилок у відносинах.

Чи не утискають свободу. Чоловіки дуже негативно ставляться до посягання на їх свободу, тому не варто, активно перекривати йому кисень. Це його життя, нехай робить, так як йому комфортно. Їли Вас це не влаштовує, то пробуйте знайти компроміс.

відносини з хлопцем

Чи не напружуйте. Чоловіки і жінки влаштовані по-різному. Нам часто потрібно все і прямо зараз. Чоловік же повинен подумати, зважити і прийняти рішення. Адже на те він і чоловік, що б не піддаватися емоціям і не рубати з плеча.

Чи не маніпулюйте чоловіком. Не варто загрожувати фразами: «тоді я піду від тебе». Адже у відповідь Ви можете почути те, що Вас дуже здивує: «йди». Шантаж не найкращий друг в стосунках.

Озвучуйте проблеми. Не треба тримати все в собі. Якщо проблему озвучити, то в більшості випадків вона вирішиться. Чоловікам не властиво додумувати наші образи. Раз сказала, що все в порядку, значить, так воно і є.

Не відмовляйте в сексі. Ніколи не маніпулюйте сексом, і його відмовою. Завжди знайдеться та, що не відмовить.

Чи не принижуйте себе і свого хлопця ревнощами. Поборіть в собі це почуття, ніколи не рийтеся в його смсках, листування в соціальних мережах. Адже хто шукає, той завжди знайде!

Що б не трапилося не опускається до образи один одного. Всі сварки повинні проходити в конструктивному обговоренні проблем, а не образу.

Не забувайте бути цікавою співбесідницею, яскравою дівчиною. Ви повинні бути цікаві Вашому хлопцю.

Ви полюбили його таким, яким він є, не забувайте про це. Вчіться приймати його недоліки. Частіше помічайте в ньому гідності.

Як би це банально не звучало, але шлях чоловіка лежить через шлунок. Навчіться готувати, якщо Ви до сих пір не вмієте. Балуйте хоч зрідка його смачною вечерею.

Пам’ятайте, що Ви не одна. Зробіть Ваш будинок затишним, завжди зустрічайте хлопця з посмішкою, адже повертаються туди, де люблять і чекають.

Не забувайте, що необхідно бути не тільки партнером, необхідно бути і другом. Дружні стосунки закріплюють їх. І дуже часто друзі згодом стають подружжям. Якщо це сталося і з Вами, то не забувайте про Вашу дружбу.

Якщо Вас що — щось не влаштовує в стосунках, то для початку потрібно змінити ставлення до ситуації і подумати, а як Ви можете її виправити, без потреби у виправленні іншої людини. Адже Вам не подобається, коли Вас хочуть змінити. Теж саме відчуває і Ваш молодий чоловік.


Як зберегти відносини з хлопцем: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   3 × 2 =