15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як збільшити член в домашніх умовах?

збільшення члена
0 Коментарі

Який чоловік не мріє про те, щоб його пеніс мав такий розмір, щоб жінки кінчали при одному лише його вигляді? Заповітні 20 см і більше є далеко не у кожного чоловіка, адже природа обдаровує в цьому плані всіх по-різному. Саме тому така хвилююча тема, як збільшення члена без операції, гаряче обговорюється на форумах вже не перший рік, але прийти до єдиної думки чоловіки так і не можуть. Ми не збираємося вам нав’язувати якийсь конкретний метод, але якщо ви хочете зрозуміти, як швидко збільшити член в домашніх умовах і чи можна збільшити член содою, то вся інформація, наведена нижче, може виявитися для вас корисною.

вправи для збільшення члена

Збільшення пеніса за допомогою вправ

Як ви знаєте, зсередини пеніс являє собою губчасте тіло, яке досить активно реагує на будь-які розтягування. Саме це і лягло в основу більшості вправ для збільшення статевого члена. Багато чоловіків охоче практикують їх і стверджують, що систематичність і регулярність дійсно можуть дати результат. Якщо вам теж цікаво, як збільшити член вправами, то вам обов’язково потрібно зрозуміти, як правильно їх виконувати:

 1. Для зручності змастіть пеніс лубрикантом або спеціальним кремом.
 2. Прийміть зручне положення, розташувавшись на краю ліжка або стільця. Почніть процедуру з погладжувань органу, обхопивши його великим і вказівним пальцями.
 3. Рухайтеся від підстави пеніса до його голівці, захоплення при цьому повинен бути впевненим, але болю бути не повинно.
 4. Якщо вас цікавить, як в домашніх умовах збільшити статевий член, то ви повинні розуміти, що кожне ваше рух має бути чітко вивіреним і спрямованим на досягнення результату. Кожен раз, коли ви будете в процесі погладжувань повертатися до основи органу, намагайтеся потроху посилювати захоплення, утримуючи таким чином якомога більше крові в губчатому тілі.
 5. Поступово швидкість рухів від підстави до голівки слід збільшувати, при цьому ви повинні відчути наростаюче збудження — це дуже важлива умова, якщо ви хочете зрозуміти, як правильно збільшити чоловічий член в домашніх умовах.
 6. Коли ерекція стане 100%, знову захопіть пеніс біля основи, як ви це робили спочатку, постарайтеся сконцентруватися на відчуттях і затримати кров.
 7. Одночасно із захопленням біля основи, візьміть орган за головку і почніть розтягувати його, наскільки це можливо без неприємних відчуттів.
 8. Почніть тягнути пеніс по сторонам: вправо, вліво, прямо і вниз, затримуючись в кожній фазі на кілька секунд — це дуже важливий етап для тих, хто мріє розібратися, як збільшити розмір члена в домашніх умовах.
 9. Ще кілька разів акуратно розтягуйте орган по сторонам, як описано в пункті 8.
 10. Відпустіть захоплення, відчуйте відлив крові. На даному етапі можлива еякуляція.

Ті, хто цікавиться, чи можна збільшити член в домашніх умовах, будуть раді дізнатися, що певних результатів домогтися реально, але вправи так чи інакше будуть супроводжуватися неприємними відчуттями, особливо спочатку. І, звичайно, систематичне виконання без прогулів — одна з обов’язкових умов, а для багатьох це буде представляти складність.

масаж для збільшення члена

Масаж

Технік масажу для збільшення члена існує безліч, і кожна з них направлена ​​на досягнення єдиного результату. Якщо ви давно цікавитеся цією темою, то можете сміливо йти за цим алгоритмом:

 • Для більш зручного ковзання нанесіть на орган мастило;
 • Масажуючи пеніс поступальними рухами, доведіть себе до максимального збудження;
 • У момент найвищого збудження зробіть щільний захоплення біля основи пеніса. Напевно ви помітили, що масаж перегукується з домашнім вправою для збільшення члена, описаним вище;
 • Почніть впевнено, але акуратно відтягувати орган одночасно вниз і назовні, тримаючись при цьому за його підставу;
 • Поміняйте руку і виконайте такий же масаж для збільшення статевого члена;
 • Тепер ви знаєте, як збільшити член масажем. Перший тиждень цієї процедури слід приділяти 10 хвилин, другий тиждень — 15. На третій тиждень потрібно витрачати на масаж не менше 20 хвилин.

Мінуси даного способу полягають в тому, що на нього потрібно витратити багато часу, виробити залізну дисципліну, при цьому результат з’явиться не відразу.

Таблетки, гелі і креми для збільшення члена

А ось якщо ви хочете, щоб потрібний ефект з’явився оперативно, то до двох перших способів вам слід додати використання кремів для збільшення члена або інших подібних продуктів. Гелі, таблетки, краплі та інші препарати працюють за однією схемою: вони впливають на залози внутрішньої секреції, посилюючи вироблення тестостерону, і викликають приплив крові до пеніса, створюючи таким чином всі необхідні умови як для зростання члена, так і для кам’яної ерекції.

Гелі для збільшення члена є найбільш популярними і ефективними засобами, які можна легко замовити через інтернет. Також великим успіхом користуються таблетки для збільшення члена, оскільки вони надають комплексний ефект і лікують імпотенцію. Недоліком даного методу можуть стати можливі протипоказання, а також висока ціна препаратів.

Збільшення за допомогою соди

В інтернеті можна знайти безліч абсурдних і навіть небезпечних для здоров’я рецептів зробити статевий орган більше, але в гонитві за жіночою увагою і званням кращого коханця чоловік здатний зважитися на будь-яке. Якщо ви теж ставите питанням, чи можна збільшити член за допомогою соди, значить, ви, як мінімум, дуже ризикова людина. З незрозумілих причин цей метод став дуже популярним, і все більше чоловіків прагнуть зрозуміти, як збільшити член содою в домашніх умовах, а тому хочуть скоріше занурити своє головне достоїнство в це дуже небезпечна речовина.

Як же збільшити член за допомогою соди? Відповідь проста: ніяк! Мало того, що ця вельми агресивна луг роз’їдає слизову, вона ще й знижує чутливість органу, а що стосується впливу на губчасте тіло, то його просто немає, оскільки сода не може проникнути так глибоко крізь шкіру. Тому якщо ви намагаєтеся зрозуміти, як збільшити член харчовою содою, то краще б вам скоріше відмовитися від цієї ідеї.


Як збільшити член в домашніх умовах?: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   2 × 2 =