15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як збільшити член в домашніх умовах

чоловік вимірює розмір пеніса
0 Коментарі

Ні для кого не секрет, що багато представників чоловічої статі хоча б раз замислювалися над тим, як збільшити член. Адже великий статевий орган вважається справжньою чоловічою гордістю. Від розміру статевого члена залежить також і самовпевненість чоловіка, що дуже важливо при занятті сексом з коханою жінкою. У цій статті ми розглянемо всілякі способи збільшення пеніса в домашніх умовах, а також розберемо, чи реально взагалі це зробити.

Який розмір пеніса вважається нормою

Насправді, за словами лікарів, немає жорстких вимог, якою повинна бути довжина пеніса. Однак відхиленням від норми вважається довжина статевого органу менше, ніж вісім-десять сантиметрів. При цьому розмір потрібно вимірювати не тільки у дорослого дозрілого чоловіка в стані ерекції. Зазвичай представники сильної статі самі вирішують, що підходить їм розмір чи ні, а також враховують переваги жінок. Однак, як показує практика, розмір дійсно не є головним для сексуального задоволення партнерки.

Чоловічий статевий орган є дуже чутливим до прояву зовнішніх впливів. Вчені довели, що якщо використовувати для задоволення сексуальних потреб вузький діаметр, то член може значно звузитися за досить короткий часовий проміжок. Тому можна зробити висновок, якщо статевий орган можливо зменшити, значить, його можна і збільшити.

вимірювання розміру банана

Однак гарненько подумайте, чи дійсно вам це потрібно. Якщо ви представник європейської нації, то для вас нормою повинна бути довжина у дванадцять-шістнадцять сантиметрів, а діаметр – три-чотири сантиметри. Якщо ваші розміри відповідають описаним вище характеристикам, значить переживати точно не варто. У цьому випадку ви лише зіткнулися з проблемою психологічного характеру. Проте, якщо ви вирішили, що збільшення пеніса для вас є необхідністю, тоді зверніть увагу на вибір правильної методики.

Найпопулярнішими є такі методи:

 • джелкінг;
 • збільшення з допомогою хірургічного втручання;
 • особливі різновиди масажу;
 • метод розтягування за допомогою підвішування вантажів;
 • вакуумна помпа і екстендер;
 • застосування деяких медикаментозних препаратів;
 • спеціальні насадки для статевого органу;
 • використання різноманітних мазей, спреїв і гелів.

Однак найкращого результату можна досягти, тільки комбінуючи кілька методів. Врахуйте, що збільшення пеніса – це дуже тривале заняття, тому вам знадобиться багато терпіння і наполегливості.

Як збільшити член в домашніх умовах

Зверніть увагу на те, що збільшення пеніса в домашніх умовах – не завжди настільки дієво, як повідомляє про це реклама. Тому постарайтеся не попастися на брехню, і вибрати найкращий і оптимальний метод. Отже, розглянемо, як збільшити статевий член у домашніх умовах найбільш ефективними методами.

пристрої для збільшення пеніса

Джелкінг

Метод такого збільшення вважається самим древнім, так як його використовували ще дуже давно. Його суть полягає в розтягуванні печеристих тіл, які згодом зможуть наповнюватися великим об’ємом крові. У народі такий метод називається «доїнням». Джелкінг рекомендують використовувати навіть лікарі, так як вони знають, що при постійній практиці така методика дасть дуже непогані результати. Однак вправи потрібно робити регулярно.

Отже, для того щоб збільшення члена відбувалося правильно, придбайте лубрикант. Робити вправи можна тільки в тому випадку, якщо статевий орган перебуває в полуэрегированном стані. Так ось, в результаті розтягування печеристі тіла будуть збільшуватися в розмірі, а значить, у статевий член поступатиме більше крові. Саме тому і буде відбуватися збільшення. Зазвичай перші результати можна помітити вже через два місяці регулярних тренувань.

Виконання спеціальних вправ

Збільшувати чоловічий статевий орган в домашніх умовах цілком реально. Головне, робити це правильно. Чим більше терпіння ви будете мати і чим правильніше будете виконувати вправи, тим краще буде результат.

Дуже добре себе показують спеціальні вправи. Перш ніж до них приступати, обов’язково розігрійте пеніс. Таким чином, ви зможете максимально підвищити еластичність печеристих тіл. Дуже просто це зробити з допомогою на розігрітій сковорідці крупи або солі. Помістіть їх у невеличкий мішечок, і прикладіть його до вашого статевого органу. Тепер зробіть так, щоб пеніс опинився в неповністю ерегованому стані. Тепер рясно покрийте його мастилом, і можете приступати до виконання вправи.

Обхопіть ваше чоловіче достоїнство рукою і почніть відтягувати його вниз, а також вправо і вліво. При цьому стискайте пеніс сильно, але робіть це таким чином, щоб у вас не виникли больові відчуття. Багато відгуків чоловіків, виконують цю вправу протягом декількох місяців, дійсно виявилися позитивними. Тому якщо вас цікавить, чи можна зробити пеніс більше в домашніх умовах, спираючись на відгуки пацієнтів і лікарів, можна зробити висновок, що це цілком реально.

Спеціальний масаж

Даний метод збільшення успішно застосовується багатьма чоловіками. Він не тільки не вимагає витрат, але також і абсолютно безпечний. При цьому його можна використовувати і в домашніх умовах. Такий метод збільшення статевого органу рекомендують навіть лікарі, так як він не тільки впливає на розмір чоловічого достоїнства, але також і покращує потенцію. Головне, робити масаж правильно і регулярно. Краще всього, якщо вас ознайомить з технікою його виконання досвідчений масажист.

масаж для збільшення пеніса

Максимально великого ефекту можна досягти тільки в тому разі, якщо перед проведенням масажу ви гарненько прогріється статевий орган. Для цього можна використовувати метод, описаний вище, або ж використовувати ще один:

 1. Змочіть рушник теплою водою, і гарненько укутайте ним член.
 2. Таку процедуру потрібно повторити три-чотири рази по мірі висихання рушники.

Якщо ви проігноруєте дану процедуру, то клітини статевого органу не будуть настільки еластичними, а значить, кровотік не посилиться. Проводити масаж можна як для ерегированного члена, так і ні. У будь-якому випадку зверніться за допомогою до фахівця. Він порадить, як краще вчинити саме у вашому випадку.

Метод підвішування вантажів

Великий статевий член – це мрія будь-якого чоловіка. Тому на питання, чи можна зробити його таким, що шукають відповідь дуже багато представників сильної статі. Ефективним методом збільшення є спосіб підвішування вантажів. Однак він є дуже небезпечним, тому використовувати його потрібно з особливою обережністю. Зв’язки і печеристі тіла статевого члена будуть розтягуватися, зберігаючи при цьому його діаметр.

Точно так само, як і при використанні попередніх методів, статевий орган потрібно гарненько розігріти. Тепер перед головкою члена кріпиться шнурок з допомогою лейкопластиру. На нього і підвішується невеликий грузик. Спочатку вагу потрібно брати не дуже великий, і поступово її збільшувати. Краще всього починати сеанси з п’ятнадцяти хвилин, поступово збільшуючи час до години-двох. При цьому обов’язково зверніть увагу на стан головки статевого органу. Якщо вона починає німіти, значить вибраний вами вантаж вам не підходить. Вам потрібно трохи зменшити вантаж, а також час проведення даної операції.

Що таке екстендер

Екстендер – це спеціальний прилад, покликаний збільшувати розмір статевого члена, а також усувати його кривизну. Даний прилад здатний розтягувати пеніс, тому його тканини, щоб уникнути дискомфортних відчуттів, починають дуже стрімко зростати. Такий прилад дає дуже хороший результат. Чоловічий статевий орган дійсно може стати більше. Однак це станеться тільки в тому випадку, якщо ви серйозно займетеся цим питанням, і будете використовувати даний прилад щодня по дві години.

Існує кілька видів екстендерів. Про те, який краще вибрати, обов’язково порадьтеся з лікарем. Адже є ризик завдати серйозної шкоди вашому здоров’ю.

Допомагають різноманітні креми та мазі для збільшення члена?

На сьогоднішній день в спеціальних магазинах існує дуже великий вибір засобів для збільшення чоловічого статевого органу. Проте, чи справді вони можуть допомогти фахівці мають вкрай неоднозначна думка з цього приводу.

Існують препарати, здатні надати лише тимчасовий ефект. До їх складу входять спеціальні компоненти, які забезпечують сильний приплив крові під час статевого акту. Однак такі препарати мають дуже короткочасна дія, а також можуть володіти масою побічних ефектів.

Однак мазі для тривалого впливу, за словами чоловіків випробували їх на собі, не надають належного ефекту. Їх можна використовувати тільки комплексно з іншими методами, і тоді результат дійсно буде.

вакуумна помпа для збільшення члена

Висновки

На жаль, дуже багатьох чоловіків не влаштовує розмір статевого члена. Проте вже давно доведений той факт, що для сексуального задоволення партнерки розмір статевого органу не має значення. Зверніть на це увагу, найчастіше проблема не настільки складна, як вам здається на перший погляд.

Якщо ви все ж вирішили збільшити свій статевий орган, то обов’язково порадьтеся з фахівцем, який спосіб збільшення підійде саме для вас. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням і не вірте рекламі. Адже її мета – просто заробити на вас гроші. Сто разів подумайте, чи потрібно вам це.

Отже, варто підвести підсумки. Для правильного збільшення статевого члена керуйтеся такими правилами:

 1. добре розігрійте статевий орган;
 2. використовуйте рекомендовані лікарем методи подовження;
 3. можете застосовувати при цьому спеціальні гелі та мазі;
 4. виконуйте процедуру подовження щодня.


Як збільшити член в домашніх умовах: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   пять + 20 =