15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Як збільшити розмір маленького члена

чоловік вимірює член
0 Коментарі

Поговоримо на тему, якої багато соромляться — хоча напружує, ця тема все життя. Поговоримо про те, мужики, як жити з маленьким членом!

Часто кажуть, що розмір не має значення… Має значення, та ще й яке! Давайте називати речі своїми іменами!

Не знаю, хто придумав цю дурну казку — то самі мужики з непорозуміннями штанях, то їх блудливі дружини — щоб муженькам-недомеркам і в голову не прийшло, що їх чистенькі інтелігентні дружини трахаються з сантехніками і алкашами тільки для того, щоб просто відчути себе жінкою, яку «як слід» видерли!

Загляньте на «жіночі» форуми: «… Коли бачиш чоловіка з розміром члена 7-9 — 13 см — це сумно, тужливо і безнадійно. Вже думаєш, як би відмовитися від сексу красиво і тактовно. Ну, а якщо діватися нікуди, і „секситься“ доводиться, то відчуття, що горобчик потикав, почирикал і пописав. Чоловік вже скінчив, а я все чекаю, коли він почне. Заради таких розмірів зустрічатися, роздягатися і порушуватися не хочеться, тому що безглуздо! Як ні извернись, яку позу ні прийми, відчуттів нуль…»

І не треба думати, що це слова якої-небудь недокоханої самки. Так думає майже кожна жінка, бачачи такі, вибачте за вираз, розміри самця. Зрозуміло, що у різних дівчат свої переваги. Але запитайте будь-яку жінку будь-якої національності — і вона відповість, що і розмір, і товщина і довжина, і сила чоловіка дуже важливі при заняттях сексом.

Чоловіків з маленькими членами багато, навіть дуже багато. Інтернет кишить запитами на операцію по подовженню або потовщення члена. Причому статистика, на жаль, сумна. Самий поширений розмір 10-12 см. Мужиків з таким органом багато, а сантиметрів цих катастрофічно мало! Якщо чоловік вчасно не зрозуміє свої особливості, то він може пустити котові під хвіст свої перспективи. А, як правило, життєві перспективи мужики профукивают швидко і по-ідіотськи, особливо коли замість того, щоб займатися реальною справою, шукають доказів своєї чоловічої спроможності, член «розробляють», коханок дошкуляють запитаннями: «Ти кінчила? Скільки разів?». Більш дурного питання треба пошукати!

вимірювання розміру банана

Баби, по-перше, далеко не завжди кінчають навіть під власними пальцями (або з використанням будь-яких пристосувань).

Подруге, фригідних баб (гасло: «Мені ваш оргазм — як комариний укус. Відносини важливіше!»), які у принципі не кінчають і кінчати НІКОЛИ не навчаться чи не кожна третя — як і мужиків з маленьким членом (за статистикою — до 37 %!).

По-третє, нормально кінчати в ліжку багато баб навчаються тільки років до 40 — коли велика частина з них виглядає так, що без сліз не глянеш. По-четверте, щоб баба кінчала, її трахати треба з двох сторін — знизу і в мозок. Без секса у мозок жінки не можуть!

А мужик, весь в своїх сумнівах, її, як дурень, смикає «кінчила — не кінчила».

Природно, жінка або тактовно бреше «кінчила, улюблений», а сама швиденько іншого самця знайшла, чи говорить правду «ні, не кінчила» і теж звалює з відносин.

Від таких «пошуків доказів чоловічої спроможності» підсумок завжди один: член не зростає, самоповагу падає, а перспективи трахати самочку і доставляти їй оргазми зникають назавжди.

Тому, мужики, щоб ви за ілюзіями не ганялися, а від розчарування не кидалися в алкоголь і наркотики, мої поради тим, кого природа довгим членом обділила…

Я людина проста, діловий, тому розмова буде чесний, відкритий, без філософії про «любовь-морковь» і танці-шманці. Так, як мужик розмовляє з мужиком.

У вас були батьки? Вони з вами про секс і гроші говорили? Думаю, що не всім так пощастило. Мені ось, наприклад з батьком не пощастило, спасибі іншим чужим чоловікам. Навчили.

Ну так от, тепер я навчу вас.

Кому тема не подобається — ідіть лісом! Доброго шляху вам, блудодійній дружини в компанію і рогів на додачу!

щаслива пара в ліжку

Реально — великий або маленький?

Давайте будемо чесними, виміряємо і визначимося. Взагалі-то всі чоловіки знають розміри свого члена. Ті, хто не знає, швидше за все, власники коротких і маленьких.

Якщо судити про чоловічих розмірах за публічним висловлюванням, то створюється відчуття, що все навколо — просто гіганти. Але життя, блін, регулярно доводить зворотне. Як робочу гіпотезу можна прийняти припущення, що особливо амбітні самці вимірюють член від дупи, так він довше.

Ті, хто скромніше, міряють член від лобка. Від лобка міряти член правильно! Саме ця частина члена входить в жінку, а дупа в нормального мужика ніякої участі в сексі не приймає.

Заміряти член, зрозуміло, треба в робочому положенні. Як привести член в робоче положення, думаю, пояснювати не треба?

Отже, беремо лінійку, в якій «0 см» з самого краю, і міряємо. Деяким, у кого член в робочому положенні злегка зігнутий, це здається несправедливим — вони думаю, що якщо цю кривизну поміряти кравецьким сантиметром, то зайві 2 міліметри сильно змінювати картину. Нехай! Головне, сантиметр прикладайте так, щоб довжину не довелося читати в дюймах — а то буде взагалі сумно. 10 дюймів звучить гірше, ніж 25 сантиметрів, але 4,5 дюйма — це вже зовсім… Коротше, заміряємо свій член. Якщо немає сантиметрової стрічки, підійде учнівська лінійка, рулетка будівельна, або нитка. Ниткою вимірюєте або смужкою папери, потім до лінійки прикладаєте. В кінці кінців можна виміряти сірниковими коробками. Довжина стандартного, «а-ля радянського» коробка — 5 см.

У деяких шкірка на члені звисає навіть у бойовому положенні. Відсуньте! Вашій подрузі від цієї «гордості шарпея» ні гаряче ні холодно…

Буває, що живіт і кубики м’язів запливли жиром. Так от, встромляти лінійку собі на сало до самого хребта немає ніякої необхідності. Жінку ви туди не увіткнете.

Дивимося правді в обличчя! Будь-які справи треба починати з реального уявлення про те, що відбувається.

Деякі «умільці» вимірюють член з промежини до головки. Ще раз повторюся — вимірюємо РОБОЧУ частину члена, ту яка входить в жінку. Не можна вимірювати член знизу!

І ще одне: в стані ерекції член злегка зігнутий — по довжині (у більшості чоловіків — не більше 35°) і в бік (частіше всього — наліво).

Але довжина — це ще далеко не все! Є ще і товщина — або окружність. Ниткою, папірцем або сантиметровою стрічкою обкручуємо стовбур члена. Дивимося, що вийшло. Далі доведеться згадати шкільну математику і порахувати: довжину ділимо на 3,14 (число «Пі» — хто зовсім не вчився!) — отримуємо товщину (діаметр) члена.

збільшення розміру члена в декілька разів

Наприклад обмотали ниткою член в стані, коли він стоїть колом, розмотали, доклали до лінійки, вийшло 12 см. 12 см ділимо на 3,14 — отримуємо 3,8 см — це товщина (діаметр) вашого члена.

Точно так само можна виміряти розтин головки. Є члени товстелезні в голівці й тонкі у перерізі, а є й навпаки. Виміряйте свій найтовстіше місце на члені і найтонше, і розрахуйте товщину. Стане у нагоді для подальшої розробки стратегії задоволення партнерки.

В залежності від форми члени теж бувають різні — гострий або конічний (його ще іноді називають «собачою» — основа стовбура члена товщі головки в самому широкому місці), грибоподібний (головка значно товщі стовбура), циліндричний (головка і стовбур приблизно однакової товщини, але довжина головки перевищує її товщину) і бочковидный (товщини головки і стовбура приблизно рівні, але товщина головки більше її довжини).

За деякими статистичними даними мужиків з мікропенисами нібито 0 %, так от — це теж брехня! Поперше, 6-9 см довжини в ерекції це норма у азіатів, а подруге, багато з маленькими членами банально не показуються до лікарів, статистам і в громадських місцях.

Я сам багато років уникав ходити з друзями в басейн, сауну, скрізь, де могли б помітити мій відросток.

Мікрочлен — це гормональне порушення, треба негайно звернутися до лікаря, вам пропишуть гормональні препарати містять тестостерон, і призначать в обов’язковому медичному порядку подовження члена за допомогою спеціальних тренажерів, гімнастики чи операції. Мікрочлен перешкоджає не тільки занять сексом, але і навіть користування пісуаром: член настільки короткий, що чоловікові доводиться мочитися сидячи. Виявити захворювання найкраще вже в дитячому віці. Слід знати, що нормальна довжина пеніса дитини віком до 2 років становить приблизно 1,5 см. До 4 років розмір збільшується до 3,7–4 см максимум.

Лікування в дитячому віці консервативне, обмежується використанням гормональної замісної терапії. Завдяки ін’єкцій андрогенів первинні статеві ознаки у хлопчиків розвиваються більш активно. Дорослим чоловікам, які страждають цією патологією, необхідно хірургічне втручання. Більше того, є шанс що операцію проведуть безкоштовно.

Твій член як у ліліпута! Прийми мої співчуття, пацан! Що з цим робити?

Варіантів три:

 1. Збільшити розміри будь-якими доступними шляхами.
 2. Не збільшувати розміри, жити як доведеться, нічого не змінювати в житті і в собі.
 3. Залишити все як є, як дала природа, але використовувати свої розміри по-розумному, з розрахунком, і отримувати з цього вигоди. Змінювати себе, знаходити свою нішу в житті і займати її по максимуму.

Але перш, ніж щось робити, давай розберемося з закономірним питанням: «Чому?»

дівчина разом з хлопцем

Чому член не виріс?

Насправді, питання цей великого сенсу не має, але завжди хочеться все знати. І потім, ці знання можуть стати в нагоді вашим синам і онукам. Тому варіанти:

Варіант перший: ти азіатської раси. Твої батьки були азіатами. Твої розміри генетично визначені ознаками твоєї природи.

Вихід: бери у дружини і коханки жінок своєї національності. Ви ідеально підійдете один одному.

Варіант другий: твоя мама вживала протизаплідні таблетки і гормональні препарати до вагітності. У підсумку, під час стадії зародка в тобі змінився хімічний склад і впала кількість тестостерону. В результаті у папи хрін нормальний, у діда хрін великий, а ти один народився «недомерком».

Вихід: біжи до лікаря поки не пізно, нехай прописує гормональні, є шанс розмір врятувати.

Варіант третій: фізична травма члена або яєчок. Ти міг член вдарити, відморозити, пошкодити зв’язки, головку, саме печеристе тіло. Це може бути і наслідком перенесених венеричних захворювань.

Вихід: іди до лікаря, ну ти вже й сам здогадався.

Варіант четвертий: фімоз — вузька або зрощена крайня плоть. Заважає оголювати головку члена. Член росте, йому тісно в «сорочці», сорочка не розроблена і поступово приростає, прикипає до стовбуру члена і до голівці. Член або зростає і рве сорочку, або зупиняється в рості.

Вихід: іди роби обрізання.

Варіант п’ятий: спадковість по чоловічій лінії. У твоєму роду у всіх мужиків дрібні члени.

Вихід: батьки повинні заздалегідь подбати про те, щоб твій інструмент був гідного розміру. Мама, а краще — тато, або будь-який мужик з родичів розповідає тобі правду, і підказує способи вирішити проблему. Це чесно по відношенню до дітей.

Варіант шостий: у період дорослішання, коли ти почав мастурбувати тихо в кулачок (що роблять майже всі) і соромився нічних полюцій, у організму не вистачило гормонального запасу адреналіну і тестостерону. В результаті жіночі гормони в тобі переважили, і зростання члена зупинився. Батьки цього не помітили (а даремно!), і все пішло на самоплив.

збільшення розміру статевого члена

Вихід: біжи до лікаря. Можна вилікувати, змусити член зрости до закладених природою розмірів.

Варіант сьомий: сексуальний досвід, що викликав стрес. Все у тебе було нормально, свистулька зростала швидко і впевнено, поки не трапився якийсь неприємний випадок і все загальмувалося. Вихователька в дитячому саду стала гладити твій пісюн або застала тебе за онанізмом і зганьбила при всіх — це стрес, підсвідоме бажання приховати свій інструмент ганьби, зупиняє ріст члена. Або ще гірше — тебе намагалися зґвалтувати, обдурити, використати або зробили боляче підростаючому члену. Дуже хороший спосіб відмовитися рости психологічно і фізіологічно. Хлопчик практично тікає з дорослого життя, намагаючись залишитися дитиною.

Вихід: іди до психолога, професіоналу. Нехай він з тебе страх знімає, і в реальність повертає. Далі проблему короткого члена вирішувати буде простіше у всіх варіантах. Причому саме в такому порядку — спочатку психолог, потім лікар.

Варіант восьмий: психологічно-підсвідомий заборона мами на те, щоб син виріс. Мама любить сина, мама не хоче, щоб син виріс і одружився, мама сина «хоче» для себе і намагається його залишити біля себе якомога довше. Якщо син маму любить так само сильно, його член залишається маленьким, і він живе з мамою все життя.

Вихід: йти від мами, навіть якщо вона буде робити вигляд, що вмирає, викликати швидку допомогу і закочувати істерики. Почуття провини залишиться назавжди, але зате є шанс хоч трохи подорослішати і витягнути свій член. Пішовши від мами, почни вже нормально трахати жінок. Бувають випадки, що член сам, як антена, витягується до потрібної довжини. Ну ще б! Стільки років у сплячці під маминим крилом бути!

Варіант дев’ятий: Папа був бабій і «ходок». Мама від його темпераменту страждала, а син у всьому співчував мамі. Щоб не засмучувати маму і не бути схожим на тата, пацан відмовляється бути мужиком. Свистулька росте маленька, тонка, безпечна. Головне, щоб не «як тато».

Вихід: психолог допоможе. Зніме агресії на батька, збере тебе в нормальний психологічний стан, поверне тобі гордість бути мужиком і член почне сам рости, як стебло прокинулось навесні рослини. Бувають випадки, що виростає до нормальних розмірів. Тільки поквапся, а то на пенсії вже ніякий психолог не допоможе.

 вакуумна помпа для збільшення члена

Чим «загрожує» маленький член?

 1. Твоя жінка не задоволена, а, значить, по-любому від тебе піде.
 2. Жінка бреше, що ти супер-гігант в ліжку. Ти в це віриш, а вона або йде, або заводить коханця. У підсумку втрачаєш нерви, гідність і час.
 3. Низьке почуття власної гідності, іноді нульове.
 4. Розвиток «комплексу роздягальні», утруднення в чоловічих компаніях.
 5. Підставі пунктів 2, 3 і 4 закономірно випливає відсутність друзів, комплекс самотності й невизнаності.

Що робити?

Повторюю, варіантів дії всього три:

 1. Не збільшувати розміри, жити як доведеться, нічого не змінювати в житті і в собі.
 2. Збільшити розміри будь-якими доступними шляхами.
 3. Залишити все як є, як дала природа, але використовувати свої розміри по-розумному, з розрахунком, і отримувати з цього вигоди. Змінювати себе, знаходити свою нішу в житті і займати її по максимуму.

Кожен, зрозуміло, вибирає для себе. Я відразу скажу — варіант «змиритися» і жити «як доведеться і як вийде», лохом і недомерком, мене не влаштовує. Той, кого це влаштовує, може на цьому самому місці закривати книжку — все що далі, йому не сподобається.

Збільшити розміри у що б то не стало!

Способів збільшити розміри зовсім мало. Хоча розмов дуже багато…

хлопець цілує дівчину в шию

По-перше, різні чоловічі гормони і інші препарати. Я з хорошими лікарями радився і так вам скажу: у пацана, підлітка, організм якого зростає, є НЕВЕЛИКИЙ шанс змінити ситуацію і додати 2-3 сантиметри до члена. Та й то, шанс цей слабенький, і куди більше ймовірність, що в результаті всіх цих гормонів член все одно не виросте, те непорозуміння, що все-таки виросло, стояти не буде, а, не дай Бог, з дозою помиляться — так цицьки почнуть рости! Тому, пацани, з ГОРМОНАМИ БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!!!

По-друге, різні операції. Знову ж таки, я людина допитливий, люблю в усьому розібратися сам. Де чого не розумію, не соромлюся звертатися до знаючим людям — та так, щоб вислухати дві-три-чотири різні точки зору. Так от, методів операцій по подовженню члена кілька — а принцип один. Чоловічий член має стовбур і має корінь. Цей корінь — та частина печеристих тіл члена, яка розташовується в промежині. Корінь — він корінь і є.

До речі, ті, хто вважає, що член — це м’яз, яка може напружуватися, дуже сильно помиляються. Член швидше нагадує повітряну кульку або автомобільну шину, тільки не надувається повітрям, а тиском крові. Щоб кров не витікала, природа подарувала нам спеціальні клапани — на вході і на виході. Ось ці клапани кров з члена по венах не випускають і назад текти по артеріях не дають. Ці клапани — як раз-таки м’яз, тільки м’яз, споріднена з тим, з яких складається наш кишечник, а тому команді «Стояти!» не підпорядковується, як і шлунок в режимі «Нудить». Знову ж таки до речі — саме на ці м’язи діють препарати типу «Віагри».

Перевіряємо, чи є шанс на подовження за рахунок запасу в промежині. Зробити це просто — досить торкнутися рукою корінь члена, там, де він наближається до анусу. Якщо на дотик відчувається, що член як би «зростає від попи», що там пружний, щільний згусток печеристого тіла і м’язів, шанс є! Саме цю ділянку можна витягнути з промежини і додати 2-4 см довжини вашому хвоста. А ось якщо промежину гладка, рівна, як долоня, і відчуття, що член закінчився ще пару сантиметрів назад, то на жаль…

І ще, операція нічого зверх того, що у тебе до операції було, додати не зможе — тільки трохи висуне корінь члена з промежини. 2-3, максимум 4 сантиметри — це межа ефективності. Не віриш — поміряй сам, скільки там, у промежині, до ануса може поміститися!

Зараз деякі клініки пропонують операції збільшення довжини і об’єму способом нарощування тканин. Причому подовжують вже описаним способом — шляхом висування з промежини».

Потовщення досягається методом, який дозволяє наростити власні тканини статевого члена. Тканини розташовані в просторі між шкірою і кавернозными тілами. Для потовщення статевого члена в підшкірне простір пеніса імплантується клітинна матриця, що містить клітини оперованого пацієнта. Потовщення з допомогою введення жирової тканини і переміщення м’язового клаптя зараз майже не використовуються, так як мають багато недоліків і ускладнень.

Звучить все здорово, але…

 помпа для збільшення члена

По-перше, як у будь-якої хірургічної операції існує небезпека ускладнень.

По-друге, результат не беруться передбачити самі хірурги: «спрогнозувати, на скільки сантиметрів збільшиться член, можна тільки під час операції». По-третє, збільшення товщини становить максимально 8 мм.

По-четверте, ці операції проводяться відносно недавно, і нічого не відомо про їх віддалені наслідки.

По-п’яте, ЦІНА. Вартість такої операції (тільки операції — без госпіталізації, післяопераційного догляду та лікування) коливається від 90 тисяч гривень — і до кордонів совісті хірурга…

По-шосте, член виявляється «не зовсім повноцінним», з’являється ризик «зламати» подовжений член під час сексу. Це боляче, страшно, і він може потім не стати НІКОЛИ. За оперованих членом треба ретельно доглядати. З’являються обмеження в сексі — входити в партнерку треба буде тільки під певним кутом, деякі пози буду заборонені взагалі: коли жінка зверху на чоловікові, коли жінка набагато вище чоловіка, секс зі спини, деякі бічні пози теж будуть небезпечні для інструменту.

З іншого боку — краще секс з обмеженнями, ніж зовсім без сексу!

Варіант третій: різні апаратні методики. Принципових підходів всього два — або це апарати, що діють за приниципу вакуумного насоса (помпи), або різного роду экстендеры — свого роду «милиця» для члена, який постійно його розтягує.

І той і інший спосіб спираються на одне і те ж властивість організму: кавернозні тіла поступово розтягуються, обсяг поміщається в них крові збільшується, член зростає.

Недоліки: все б нічого, але уяви, що тобі впродовж кількох місяців доведеться ходити з пристосуванням на члені ЦІЛИМИ ДНЯМИ. А ти не в Індії в штанях Алладіна і не з його графіком життя, забезпеченим чарівною лампою. Зручно?

Що стосується вакуумної помпи, то тут той же принцип — чим частіше, тим краще. От і уяви — 4-5 разів на день це задоволення…

Найнеприємніше в цій ситуації, що результат не гарантований…

З іншого боку — так ти постійно при ділі, і не треба думати про жінок і проблеми з членом.

Варіант четвертий: різного роду гімнастики та інші «ручні» методики. Тут взагалі ситуація не піддається осмисленню! В Інтернеті маса всього написано — але по суті гімнастики дві: це вправи Кегеля (але незрозуміло, з чого від них член повинен зростати, хоча ерекція реально поліпшується) і «давня» техніка «джелкінга» — доїння за допомогою набору тягнучих «доїльних» вправ. Природно, всі пишуть, що цей метод має «древню» (читай «фальшиву») історію: веб-сайт розповідає про давньої арабської техніці, яка передавалася від батька до сина. Деталі обіцяють розкрити після перерахування грошей. «Секрет» цього методу я вам суворо через кілька рядків, але спочатку про недоліки: вправи по системі джелкінг вимагають великих витрат часу, це по 30-60 хвилин щоденних активних відтягувань пеніса. А справжня проблема полягає в тому, що ці вправи потрібно проводити на не ерегованому пенісі. Тобто тобі знадобиться самодисципліна, БАГАТО САМОДИСЦИПЛІНИ і сталева воля — бо як без цього просто неможливо годину смикати себе за кінець і щоб він не встав!.. І ще треба ДУЖЕ БАГАТО вільного часу і двері, що замикаються на замок.

Розберемо докладно все «доїльні» техніки.

 збільшення обсягу члена

Полінезійський метод збільшення члена

Чоловіки з Полінезії збільшують свій член, розтягуючи його з допомогою особливого пристосування з сплетених волокон рослин. Член проштовхують через один кінець такої трубки, а з іншого кінця до нього підвішують тягар. Носити вантаж менше 8 годин на день не ефективно. За механічним принципом це дуже схоже на той самий екстендер. На мій погляд — мрія мазохіста, що мріє позбутися свого члена і пов’язаних з ним проблем… Знову ж таки, де ми і де Полінезія?

Метод збільшення статевого члена за допомогою розтягування

Американський вчений Волтер Шлезінгер вважає, що чоловічий член цілком можливо збільшити за допомогою фізичних вправ. Вправи прості: візьми пальцями головку члена і тягни його разів п’ять-шість, повторюючи операцію до десятка разів протягом дня. Тягнути, зрозуміло, треба не шкірку, а сам член. Це ж треба робити, і коли йдеш в туалет по-малому. Ще він рекомендує замість того, щоб розтягувати орган кілька разів, весь час вправляти член, поки він не почне тверднути. Це найкраще досягається за допомогою трьох пальців, якими потрібно, тримаючись за головку, методично розтягувати стовбур. Через кілька місяців, після таких постійно проводяться вправ, можна сподіватися на подовження члена приблизно на 1 см. Сильний результат!

З іншого боку — начебто і подрочил — а ніби як і з користю для організму…

Не уявляю собі способу життя, при якому можна цілий день себе смикати за член. Хоча, напевно, тим кому дрочити соромно, доктор Шлезінгер подарував самовиправдання…

Збільшення члена даоським способом

У відповідності з вимогами даосизму їх «сексуальної алхімії» потрібно домогтися відчуття «долоні в рукавичці», щоб досягти справжньої гармонії в сексуальних відносинах. Коли член вводиться в довгу і вузьку піхву, він там почуває себе незатишно, що призводить до надмірного тертя з боку обох партнерів. У такому випадку рекомендується особлива терапія, призводить до збільшення довжини чоловічого члена. Такий метод збільшення члена включає дихальні вправи разом з методичним захопленням пеніса правою рукою і його витягуванням з одночасно чиниться тиск трьома пальцями лівої руки на область промежини. Інші вправи включають в себе обертання члена в стані ерекції, як за годинниковою, так і проти годинникової стрілки, поплескування збудженим членом по стегну і занурення його у теплу воду. У зв’язку з цим зазначається, що через місяць або два старанно виконує всі вправи чоловік може помітити збільшення члена. Мантек Чіа — основний популяризатор цього методу. За всіма подробицями — в численні книги цього автора.

чоловік тримає в руці рулетку

Збільшення члена методом «доїння»

У серпневому номері журналу «Плейбой» за 1989 рік була опублікована стаття Донни Пауелл «Як зробити його більше», в якій вона давала рекомендації, як збільшити розміри чоловічого статевого члена. Це дуже простий метод, заснований на принципі «доїння»: «потрібно виконати п’ятдесят енергійних, жорстких „доїння“ і повторювати цю процедуру протягом п’яти днів, після чого зробити дводенну перерву. Потім потрібно продовжити процедуру, збільшивши частоту „доїнні“ до ста на день. Місяць вправ призведе до збільшення члена».

Місяць доїнь по сто раз на день призводить до утворення водянок на члені!!!

Після завершення «доїння» рекомендується 25-50 разів потрясти пенісом вгору і вниз, щоб домогтися його гнучкості і послабити напругу в сполучної тканини.

Особливо радує, що винахідником і популяризатором цього методу є жінка. Добре б, писала вона про методі збільшення цицьок — але що жінка може розуміти збільшення члена! З іншого боку — з чоловіків же виходять хороші гінекологи…

Арабська метод «Джельк» для збільшення розмірів члена

Ось і обіцяний «джелкінг». Хтось стверджує, що проживають в Судані араби мають найдовшими членами в світі. Хоча я в дитинстві наслухався купу анекдотів, де це цією особливістю володіють вороніжскі лісоруби, ну да ладно…

Так от, начебто б всі ці араби народжуються з членами звичайних розмірів, але починаючи з підліткового віку їх привчають до вікової практиці збільшення члена, що передається від батька до сина, від покоління до покоління. «Коли хлопчикові виповнюється вісім років, батько змушує його узяти великим і вказівним пальцями руки за основу свого пеніса і різким рухом провести ними до головки. Так починається процес збільшення члена. Хлопчика змушують займатися такими вправами щодня по тридцять хвилин, забороняючи йому при цьому вивергати сперму. Якщо він відчуває, що настає оргазм, то припиняє руху і чекає, коли ці відчуття пройдуть, і потім знову повертається до свого вправи».

Не знаю, як член, а воля таким способом зміцнюється однозначно!

Крім того, араби стверджують, що такий спосіб збільшення члена особливо ефективний, якщо процес починається в період дозрівання організму, в той момент, коли пеніс у хлопчика починає рости.

Ну так, звичайно, саме в період зростання хлопчикові і треба цілий день дрочити, щоб більше нічого в голову не лізло. Ладно там у них у Судані — сидить хлопчик, кіз пасе, членом трясе… А уяви свого сина в школі розробляють член???

Останній варіант: таблетки, добавки і креми. Повна нісенітниця! Без виключень! Більшість з них зроблені на основі «йохимбэ», женьшеню і, звичайно, горянки корейської (або крупноквіткової або эпимедиума — Epimedium koreanum Nakai або Epimedium grandiflorum). Не зареєстровано жодного випадку збільшення пеніса з їх допомогою!


Як збільшити розмір маленького члена: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   5 × два =