15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Якщо друг …

якщо друг
0 Коментарі

Що б ви хотіли? Знайти хорошого коханця і втратити вірного друга або зберегти дружбу і довірчі відносини, відмовившись від сексу? Правда є ще варіант і одного втратили і в ліжку він виявився не дуже …

Згідно психологічної статистиці, дружби між людьми непривабливими один одному не існує! Навіть в поганулі хтось бачить близьку людину, а від спільності поглядів до спільному ліжку один крок і привід може бути самий банальний — трохи випили, разом відпочивали або шукали розради на плечі одного. Навіть звичайна жалість до приятеля, який давно страждає від нерозділені почуттів, може стати причиною того, що ви з ним в одному ліжку.

якщо твій друг

Пікантності в сексі між друзями хоч відбавляй, адже найменше ймовірності, що ви просто розбіжитеся в різні боки після довгих років дружби. Доведеться приймати спільне рішення, як би ніяково ви не відчували себе після проведеної ночі.

З огляду на, що ситуація, коли жінка займається сексом з кращим другом далеко не рідкість, існує навіть декілька сценаріїв можливих подій:

1. Друг і коханець одночасно

Випадковий секс виявився настільки чудовим, що захотілося повторення. Якщо він не проти, то чому б не мати і друга і коханця в одній особі. Однак такі відносини рідко закінчуються весіллям. Найкраще спочатку домовитися, що вас пов’язує секс лише для задоволення, і кожен може в будь-яку хвилину закінчити ці відносини. Не підходить такий варіант? Тоді краще відразу ж обумовити, що перший раз був одночасно і останнім.

2. Вгору по сходах

Буває і так, що в один прекрасний момент друзі помітили, що їх починає пов’язувати щось більше, ніж просто дружба. Краще відкритися один одному і зробити крок назустріч один одному. Що вас може чекати? Або перехід ваших відносин на новий етап, або незручна ситуація. Чи не турбуйтеся і перетворите все в жарт, адже, врешті-решт, ви не хочете втрачати найкращого друга.

3. Дружбі кінець

Можливо, ваша дружба закінчиться в той момент, коли ви опинитеся в спальні, проте не турбуйтеся. Справа в тому, що чоловік і жінка можуть по-різному ставитися до ситуації. Те, що для вас було відправною точкою в новому витку відносин, для нього — лише секс. Головне, не відчувати себе використаної і продовжувати жити далі, але вже без кращого друга. До речі, іноді і жінки відмовляють, залишаючи розчарованого одного в самоті.

За статистикою більше 90% опитаних, готові до сексуальних відносин з одним. А ви в їх числі?


Якщо друг …: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   7 + 18 =