15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Закохатися в ілюзію

закохатися в ілюзію
0 Коментарі

Кожна людина хоч раз у житті закохувався. І якщо ця любов не увінчалася успіхом, то вона залишає в людській душі рану, яка або гоїться, залишаючи за собою шрами, або не гоїться, заповнюючи злістю і ненавистю до любовних відносин з протилежною статтю. Не всі люди можуть закохуватися. Їм здається, що вони закохані, але проходить час, і їх почуття зникає, випаровується, залишаючи свого господаря в легкому здивуванні: «Що сталося?».

На щастя, люди, які закохувалися, згодом заспокоювалися. Вони тихо «упаковували» свою любов десь всередині серця і очікували, коли вона знову попроситься назовні.

щіре кохання

Але є таке явище, яке можна назвати «закохатися в ілюзію». Це коли людина закохується не в саму людину, а в той образ, який інша людина йому демонструє. Причому закохана людина не може позбутися своєї любові лише тому, що не може або не хоче побачити реальну людину, яка зруйнує його улюблений ілюзорний образ.

Де з таким можна зіткнутися? Найчастіше з таким стикаються люди, які дистанційно знайомляться один з одним. Через сайти знайомств, по телефону, через інших людей або знайомих — все це способи дистанційного контакту двох людей. І всім зрозумілий той факт, що при даному способі спілкування можна бути ким завгодно — супер героєм або секс-бомбою, доброю жінкою або шановним усіма чоловіком. Закохатися в ілюзію нескладно і в реальному світі, коли один з партнерів накладає на свого співрозмовника образ свого ідеального коханого. Тобто, дивлячись на вас, хто не бажає бачити вашої справжньої персони, а накладає свій образ ідеального партнера — і потім починає любити. Але любить інша людина не вас, а той образ, який накладено на вас.

Чи можна позбутися від ілюзорної любові? Звичайно можна. Для цього всього лише необхідно розглянути в іншій людині його самого. Тобто слід зняти з нього «пелену ідеального партнера» і побачити його, іншої людини, таким, яким він є в реальному житті, без прикрашання його достоїнств. Як тільки ви розглянете в іншій людині його сутність, тобто те, ким він є насправді, ви зможете позбутися від своєї ілюзорною любові. Безумовно, не можна виключити можливість закохатися і в реальну людину, а не в його образ. Тоді це буде справжнім коханням.

Вам потрібно захотіти дізнатися справжню людину, а не той образ, який ви собі вигадали самі. Постарайтеся об’єктивно розглянути свого улюбленого партнера. При цьому варто позбутися від очікувань щодо нього і ваших з ним стосунків, щоб не впасти в іншу крайність — бажання його змінити. Приберіть власні очікування щодо коханої людини, і тоді сам процес зникання ілюзорною любові пройде безболісно.


Закохатися в ілюзію: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   два × четыре =