15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Занепад сил. Що робити?

занепад сил
0 Коментарі

Разом з приходом весни все частіше почала боліти голова, повна відсутність бажання йти на роботу, поганий настрій, та й взагалі життя не вдалося. Перші ознаки занепаду сил напевно знайомі всім.

Як було б здорово, якби можна було б звернутися до лікаря, і він би виписав чудову таблетку, від якої і на душі полегшало, і енергії життєвої додалося. На практиці все відбувається інакше: ми намагаємося з самого ранку влити в себе кінську дозу кави, пити різні вітамінні комплекси, займатися фітнесом до знемоги — в надії, що все це з часом пройде.

фізична втома

Давайте розберемося по порядку. Причин призводять до занепаду сил безліч: слабка фізичне навантаження, неспокійний сон, щоденна рутина, «неправильне» харчування, стреси і т.д. Найпоширеніші симптоми: поганий настрій почуття провини, відсутність інтересу до подій, тривожні стани, загострення страхів зниження самооцінки погіршення концентрації уваги і складність у прийнятті рішень думки про смерть або самогубство поганий апетит або напади обжерливості, що призводять до втрати / набирання ваги безсоння або надмірна сонливість , кошмари замкнутість, агресивність, спалахи гніву.

Отже, що ж робити, якщо з самого ранку ви мрієте тільки про те, що повернетеся додому і впадете назад на ліжко? Перш за все якщо є можливість візьміть відпустку, хоча б на тиждень. В цей час краще повністю змінити обстановку, з’їздити в гості до родичів або друзів. Якщо такої можливості немає постарайтеся не починати нових проектів, що не звалювати на себе нову роботу, по можливості перекласти частину щоденних обов’язків на своїх колег (впевнена вони впораються), залиште за собою тільки контролюючу функцію. Щодня складайте план робочого дня — це допоможе розподілити навантаження, самі трудомісткі справи краще планувати на першу половину дня.

Як правило приходячи додому нас чекає не відпочинок, а чергова порція справ. Поговоріть зі своїми домашніми, нехай вам залишиться кілька годин для себе.

Перенесіть зустрічі з подругами, родичами на «наступного разу», зараз вам краще зосередитися на собі: сходити на масаж, зробити нову стрижку, купити обновку, в загальному робити для себе приємні дрібниці, які будуть по цеглинці створювати гарний настрій.

Живлення. В період міжсезоння варто приділити окрему увагу тому, що ви їсте. Нехай це буде банан або яблуко замість булочки, соки і морси замість чаю і кави, каші замість макоронною і картоплі — все це допоможе поповнити запас вітамінів в вашому організмі.

Головне не дозволити занепаду сил здобути перемогу. Ці поради допоможуть вам не тільки в лікуванні занепаду сил, але і запобігти його.


Занепад сил. Що робити?: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   десять − 9 =