15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Жінка Діва

жінка діва
0 Коментарі

Жінка-діва далеко не невинна і незаймана навіть в думках. Вона здатна на зраду і зраду. Це залізна леді заради особистого щастя готова на все. Але при всій фортеці характеру на людях вона боязка і сором’язлива. Діва не має пристрасті до алкоголю і не любить бути в центрі уваги.

Вона цілеспрямована, але головною метою її варто своє щастя. Така жінка готова всього добитися сама, без сторонньої допомоги і скарг на складне життя. Їй потрібна лише чиста любов і ідеальні відносини. Заради них вона згорне гори.

гороскоп діви

Діва звикла правити балом. Вона буде терпіти недоліків в своєму житті і швидко їх усуне. Навіть якщо цей недолік — це її шлюб. Діва готова розірвати сімейні узи без жалю і докорів сумління. Вона чиста і щира в своїх відносинах і ніколи не пустить в їх розвиток плітки і склоки. Її любов — недоторканний храм.

Це самий пристрасний знак зодіаку, але ця пристрасть розгорається дуже обережно, важко і довго. Тільки пристрасть в цьому випадку, швидше за духовне, ніж фізична. Діва-жінка — справжня досконалість, що прагне до ще більшого досконалості і бездоганності.

Вона пунктуальна, потайлива і спокійна. Діва не дасть волі своїм емоціям і не влаштує бразильський скандал. У скандалі, в якому винен партнер, її вибачення можна домогтися лише тільки визнанням провини, інакше цього вона точно не скоро забуде. Ці жінки дуже близькі з природою, тому несподівано подаровані квіти принесуть їй велику радість, ніж будь-якому з зодіаків. Вона не буде терпіти мимрить, їй потрібна чіткість у відносинах і діях.

Діви добре бачать брехню, вони не наївні дурепи і в байки навряд чи повірять. Якщо жінка-діва захоче знайти те, за що можна звинуватити свого партнера, вона це зробить, навіть якщо доведеться перевернути гору брудної білизни, щоб знайти слід від помади на сорочці.

Жінки цього знака дуже вміло звертаються з сімейним бюджетом, завдяки своїй практичності і раціональності. Вона не терпить вульгарності і лайки, і по життю веде себе витончено і виховано, як справжня леді. Їй важливо, коли чоловік вміє добре за собою доглядає. Терпіти неголеність або пошарпаний вигляд їй вкрай неприємно. Вона любить, коли захоплюються її практичністю і буде намагатися ще більше на благо сім’ї. Це жінка, яка все життя прагне до досконалості в усьому.

Діва завжди тягне на себе ковдру з усіма турботами, її обранцю буде просто не дозволено займатися чимось домашнім. При цьому, справжнє чоловіче достоїнство вона не зачепить нічим. Діва такий же емоційний людина, як і всі, тільки вона менше за інших показує це. У життєвих труднощах вона як кремінь, буде триматися стійко і до останнього.

З дітьми вона дотримується жорсткої дисципліни. Діва — сама сувора мати. Вона занурюється в материнство з головою і рідко бажає заводити більше двох дітей, щоб обидва отримали повноцінне гарне виховання. Вона чітко розраховує свої сили. Для чоловіка і для своєї сім’ї жінка даного знаку зодіаку буде підмогою в усьому.


Жінка Діва: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   4 × 4 =