15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Жіноча самореалізація-це …

жіноча самореалізація
0 Коментарі

Жіноча самореалізація- це поєднання творчості, бажань і можливостей жінки. У кожної жінки своє бачення цього терміна. Хтось вважає що самореалізація і покликання жінки тільки в сім’ї: наявність чоловіка, дітей. Хтось протестує проти цього і вважає що справжнє покликання це визнання і кар’єрний ріст.

Не відкрию Америку, але відкрию секрет і перший і другий варіант продиктовано нам суспільними стереотипами.

самореалізація для жінки

Кому то твердо, що жінка повинна обов’язково вийти заміж і народити дитину інакше її життя не має сенсу. Кому то внушалось, що домогосподарки це «квочка», а мужики сво … і потрібно бути «сильною». З самої школи перед кожною дівчинкою суспільство ставить вибір: бути кар’єристкою або бути домогосподаркою. Навіть ЗМІ щодня розповідають дівчаткам про ці два шляхи жіночої долі! Навіщо? Все дуже просто … їм потрібні нещасні жінки. Це маркетинг і нічого особистого.

Самореалізація. Щасливими людьми складно управляти, їм неможливо нав’язати як себе вести, що купувати, куди ходити, як будувати відносини. А втомленим від самотності або сім’ї, нещасним від нереалізованості, жінкам живуть в «дні бабака» можна втюхати що завгодно і як завгодно. ТВ знає що ваш чоловік сволота … тв знає, що щоб стати щасливою треба бути стервом, заробляти багато грошей і витрачати все на задоволення своїх «бажань». ТВ знає що ви хочете купити сьогодні дитині і що вам необхідно для щастя. До речі пост про шкоду тв я вже писала.

 • Справжня жіноча самореалізація- це завжди баланс! Баланс сім’ї і роботи.
 • Це завжди правильно розставлені пріоритети в житті.
 • Це постійне самовдосконалення.
 • Жіноча самореалізація- це найпотужніший джерело сили для жінки. Вона не відбирає сили, вона їх дає.
 • Це натхненність життям і своїм шляхом.

Жінки які зуміли знайти свій шлях, свій баланс і реалізуються в житті не страждають депресіями, панічними атаками, гіпер-ревнощами або гіпер- опікою. Їм просто не коли страждати всієї цієї «фігньою», яку може дозволити собі та яка відмовилася від себе як від жінки.

Самореалізація це не завжди робота з грошовою винагородою, але це завжди справа яке одного разу може почати приносити вам своїм плоди в тому числі і у вигляді грошей.

Найголовніша відмінність жіночої самореалізації від чоловічої, що це зовсім не кар’єра!

У жіночій самореалізації немає конкуренції, кар’єрної драбини. У ній є любов до своєї справи і етапи розвитку.

Самореалізація це улюблена справа! Це хоббі! Це віддушина.

Це те заради чого ви будете підхоплюватися з ранку з ліжка, це те що буде штовхати вас до постійного вдосконалення.

Знайдіть свій шлях і будьте йому вірні!


Жіноча самореалізація-це …: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   три × 3 =