15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Жіночий і чоловічий погляди

жіночий і чоловічий погляди
0 Коментарі

Багато жартують, що чоловіки прилетіли з Марса, а жінки — з Венери. Як кажуть, в кожній жарті, є частка жарту, а решта — правда. Дійсно, головний мозок жінки відрізняється від чоловічого і за вагою, і за структурі.

Головний мозок жінки на 15% легше чоловічого. Але не варто з цього робити поспішних висновків! Інтелект мало залежить від маси головного мозку. І доказ цьому — слон. Сумніваюся, що слон розумніші за нас.

різниця між чоловіком і жінкою

Права і ліва півкулі мозку з’єднані пучком нервів, який називають мозолисте тіло. Воно складається з 200-250 мільйонів нервових волокон і дозволяє обмінюватися півкулях інформацією. Так само відомо, що жінки і жінки використовують різні півкулі, вирішуючи одну й ту ж саму задачу. Чоловік мозок містить на кілька мільйонів більше мозкових клітин, але жінки показують більш високу розумову здатність.

Жінки використовують обидві півкулі головного мозку, можливо тому багато хто з них плутають ліву і праву сторони. виявляється половина жінок визначають сторони за прикметами (Наприклад, кільця на пальці). Чоловіки ж в більшості використовують або праве, або ліва півкуля, тому їм легше відрізнити ліву руку від правої.

Перевірте себе за допомогою тесту. Чи зможете ви одночасно однією рукою чистити зуби, рухаючи зубною щіткою вниз-вгору, а інший витирати стіл круговими рухами? Думаю, для більшості жінок це не важко, а ось чоловіки вважають цю задачу важкоздійснюваним. Жінка може одночасно виконувати кілька справи, сприймати відразу кілька потоків інформації. У чоловіка ж мозок може зосередитися тільки на одній задачі, і він вийде з себе, якщо йому доведеться робити кілька завдань одночасно.

Жінки більш спостережливі, вони менш чутливі до болю, у них же слабо розвинене просторове мислення, вони сильніше страждають від болю.

Так в чому ж причина таких відмінностей? мозок людини розвивається не за один рік. В дитинстві наш організм інтенсивно розвивається, набуває досвіду, який визначає унікальні для кожної людини взаємозв’язку між нервовими клітинами. Від того, як ці взаємозв’язку об’єднаються всередині мозку, залежать наші з вами індивідуальні особливості і сприйняття навколишнього світу. оскільки дівчаток виховують інакше, ніж хлопчиків, може це і веде до різниці в сприйнятті світу?

А наостанок кілька відмінностей між жінкою і чоловіком:

 • Чоловік оцінює ситуацію в цілому, жінка свою увагу фіксує на дрібницях.
 • Чоловік стримує свої емоції, просити це зробити жінку марно.
 • Жінка в більшості випадків — гуманітарій, чоловік сильний в точних науках.
 • Жінка, спускається з гори боком, чоловік ширше розставляє ноги.
 • Жінка каже протягом дня майже в три рази більше слів ніж чоловік.
 • Жінка, займаючись любов’ю, думає про те, як вона виглядає.

Жіночий і чоловічий погляди: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   тринадцать + четырнадцать =