15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://super-tovar.com.ua 300

Золоті правила мотивації

золоті правила мотивації
0 Коментарі

Нехай ваш день розпочнеться з мотіваціі- жити краще або схуднути, може хтось марить а мільйонах або про новий красивому платті.

Але як же мотивувати себе зробити щось і отримати те, до чого ми так довго прагнули?

Все дуже просто, товариші!

Головне знати 5 «золотих правил мотивації», які допоможуть тобі розвинути її на вищому рівні!

правила мотивації

1. Правило №1

«Одна голова добре а дві краще». Ні, мова не йде про Змія Горинича icon wink Золоті правила мотивації .Ми поговоримо про однодумців, тих людей, які будуть допомагати нам досягати наш результат.

У будь-якому колективі люди стежать за один одним і звичайно ж обговорюють ето.Так, що найкраще повідомити про свою мотивацію своїм друзям наприклад або родичам, щоб вони могли підтримувати вас і «підстьобувати» на досягнення кінцевої мети.

2. «Очі в очі»

Якщо ми говоримо про мотивації, то правило візуалізації нашої мрії зовсім підходить. Намалюйте на малюнку те, чого ви хочете і повісьте цей малюнок прямо у себе перед очима, щоб кожен раз натикатися на нього face-to-face. Або ще один перевірений варіант, кожен день пишіть в вашому блокноті цифру (дату), вашого бажання. Наприклад до 18-серпня я скину 5 кілограм. Дивлячись на них кожен день ви повірите в те, що це можливо і перевірите на собі силу вашої віри в себе.

3. «У Егорки завжди відмовки»

Що б ви в цьому житті не робили завжди знайдуться люди, які вам скажуть: «Це погано», »У тебе нічого не вийде». А може бути це і ми самі.

Але не впадайте у відчай, адже всі наші відмовки це лінь і не бажання вірити в себе. У хороших консалтингових компаніях є хороше правило — звільняти тих, хто несе в колектив негатів.І це правильно! Адже, як то кажуть, «Одна вівця всю Овчар погубить». Рухайтеся вперед, а не тягніть себе на дно дурними відмовками.

4. «З апатії в агонію»

Найкращим засобом досягнення ваших цілей буде любов до того, що ви не любіте.Звучіт дивно, але все ж це коштує того, щоб спробувати.

Відпочиньте від усіх проблем і подумайте, який найбільш «нелюбимий» пункт в плані досягнення вашої мети.

Знайшли його? А тепер сміливо переступайте до його здійснення! Після того, як ви розправитися з самим ненависним пунктиком — інші буде здаватися такими «насінням».

5. «Прогрес є»

І саме золоте з золотих правил — радійте вашому прогресу. Ви самі собі найсуворіший критик. Радуйте себе за досягнення хоч і маленькою мети, це допоможе вам не розслаблятися і досягти ще більших результатів.

Намагайтеся бути кращими і пам’ятайте: «Завжди знайдуться ті, хто буде говорити, що у тебе нічого не вийде. Нікого не слухай, якщо дійсно хочеш чогось досягти. Вони кажуть, що нічого не вийде, тому що не змогли зробити це самі! »


Золоті правила мотивації: 0 comments

  Add comments

  Попереднє
  Наступне

  0 Коментарі

   Відповісти

   восемь + девятнадцать =